English
Si Del Sa

FİRMAMIZ

Kuruluşu 1989 yılında gerçekleşen SiDelSa, faaliyetlerine piyasaya fason taşlama hizmeti vererek başlamıştır. Müşteriye verilen hizmeti üstün kalitede sunmayı temel prensip olarak benimseyen firma ilerleyen yıllardaki yatırımlarını da bu doğrultuda gerçekleştirmiştir. Bunun neticesi olarak taşlamanın yanında talaşlı imalat, komple sistem tasarlanmasından devreye alınmasını kapsayan projeler ve hassas üç boyutlu ölçüm yapılması da firmanın faaliyetleri kapsamına dahil edilmiştir. Bugün kendisine ait 2000m2lik alanda hizmet veren SiDelSa sunmuş olduğu kaliteyi devam ettirmek ve geliştirmek için yatırımlarına devam etmektedir.

HEDEFİMİZ

SiDelSa’nın hedefi, sürekli değişen ve gelişen ulusal ve uluslararası pazarda özellikle makina sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyerek müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde konusunda önder ve itibarlı bir kurumsal yapı olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Günümüz rekabet koşullarını çok iyi teşhis ederek,özellikle faaliyet alanımız olan otomotiv sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından izlemek.Dolayısıyla kaliteyi amaç edinen ve sorumluluğunun bilincinde olan şirket imajımızı, nihayetinde “Tam Memnun Müşteri” profilimizle birleştirerek sektöründe önder kuruluş haline gelmek, Bu amaçla ;

  • Sıfır hatayı hedefleyen bir imalat modeli kurmak,
  • Olası sorunları düşünerek bunları önlemeye dayalı bir yönetim modeli kurmak,
  • En iyi teknoloji ve en düşük enerji sarfiyatı ile en kısa sürede üretim yapmak,
  • Kalite sistemi içerisinde tüm personelin etkin görev almasını sağlamak,
  • İşimizi müşteri gözüyle görmek ve değerlendirmek,
  • Tüm personelimize sürekli eğitim programları uygulamak ve kalite sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek,

temel politikamızdır.